Teams

B – KLASS

Silver-Den Vahtras 8
Hlib Varava 9
Artjom Verkholjot 11
Daniil Trakht 12
Marat Abeljanov 13
Bohdan Panasenko 22
Sander Stetski 23
Daniil Gorohhov 24
Semjon Solomanin 26
Igor Pervushyn 32
Ruslan Zaborovets 35
Ilja Grigorjev 44
Yurii Danylenko 55
Aleksandr Bõstrov 68
Oleksandr Vaskevych 71
Illya Kolomoyets 72
Danil Tsarkovskyi 87
Patrick Kookmaa 91
 

.

.

.

C – KLASS

Daniil Naboichenko 3
Savva Azarov 7
Andre Vont 9
Daniil Trakht 12
Marat Abeljanov 13
Niklas Sildre 17
Bohdan Panasenko 22
Semjon Solomanin 26
Igor Pervushyn 32
Ruslan Zaborovets 35
Jegor Proskurin 44
Mykhailo Likhtenshtein 50
Andrii Malykhin 55
Oleksandr Vaskevych 71
Illya Kolomoyets 72
Dominik Gaydashev 77
Daniil Moskovskii 80
Johannes Tammeorg 82
Danil Tsarkovskyi 87
Grigory Semenov 88
Oleksandr Shapovalov 90
Patrick Kookmaa 91
Ilia Moskovskii 92
Nikita Grebenev

D – KLASS

Simon Sildre 1
Maksim Tulkin 8
Roland Luht 11
Vladimir Bolhovitin 15
Niklas Sildre 17
Stefan Sorokin 20
Rico Soots 21
Daniel Sippo 26
Pärtel Ploompuu 40
Oskari Jalava 41
Pyry Heiskanen 42
Jegor Proskurin 44
Pärtel Koit Kose 74
Hermann Liivik 83
Artjom Abeljanov 87
Elisei Grebenev 88
Aleksandr Hmelnitski 90
Aleksandr Jegoritsev
 

.

.

.

.

E – KLASS

Simon Sildre 1
Dominic Luht 2
Joonas Kase 18
Andre-Hubert Lauri 19
Rico Soots 21
Alan Sats 22
Sebastian Ebber 35
Polina Tarkojeva 44
Artjom Abeljanov 87
Elisei Grebenev 88
Nora Vont 89
Egor Ivanov
Jasper Josua Niineorg
Karl Feliks Irve
Mark Alex Parik
Marten Vellak
Sander Rättel
 

.

F1 – KLASS

Dominic Luht 2
Robin Erik Kask 9
Oliver Uulma 13
Jan Trevor Tabri 17
Ander-Hubert Lauri 19
Tristan Kookmaa 24
Robert Koržel 29
Mark Samsonov 39
Tristan Tõruke 71
Kristo Palu 73
Uku Johannes Kelder 77
Kennet Vaha 83
Nora Vont 89

F2 – KLASS

Vladislav Maksimov              1

Kaspar Valk                            4

Kaspar Gregor Niineorg      6

Matthias Jaani                       7

Rikard Mäll                            11

Oskar Taliaru                         14

Sten Martin Pakk                  15

Raol Alamaa                           26

Karl Kaljuste                           19

Reno Saar                                21

Mihkel Joosep Ruut              42

Gregor Irve                              35

Kristofer Podar                       44

Eldar Jevgrafov                       55

Jordan Filippov                      66

Lucas Lipp                               72

Ain Honorio Rubio                90

Andreas Rättel                        98

Alfred Kungla                          99

 

.

.

.

.

G2 – must

Vladislav Maksimov 1
Robert Pärnaste 3
Kaspar Valk 4
Yaroslav Služenikin 5
Joosep Kase 10
Rikard Mäll 11
Danyel Toomemägi 13
Oskar Taliaru 14
Mihail Bolhovitin 15
Igor Pervushyn 32
Karl Kaljuste 19
Reno Saar 21
Maksim Morozov 22
Nikita Possaškov 71
Andreas Rättel 88
Marcus Müürsepp 96
 

.

G2 – punane

Maksim Viktorov 7
Richard Valge 8
Markus Kristofer Jõgi 9
Alan Krutetski 12
Olivers Rautits 17
Mihhail Kilin 18
Andre Laande 23
Romet Beljakov 25
Arseni Kulikov 27
Tristen Henri Lomp 33
Mark Smolenciuk 47
Daniel Rasva 69
Dominic Rannala