HC Panter alistas sõpruskohtumises HK Kurbadsi ning lõpptulemuseks jäi 5-1

Esimesel kolmandikul suutis avavärava lüüa HK Kurbads, kui nad 9. minutil lennutasid litri pantrite väravasse. Küll aga ei läinud kaua kuni pantrid vastasid samaga ja 13. minutil lõi meeskonna kapten Jaanus Sorokin #86 värava (söötja Paul Sillandi #7). 17. minutil läksid pantrid lahingut juhtima Mihkel Võrangu #90 löödud väravast (söötjad Kevin Parras #18 ja Silver Kerna #2). Esimene kolmandik lõppes seisuga 2-1.

Teisel kolmandikul suutsid väravaarvet kasvatada vaid pantrid. 35. minutil lendas väravasse Kevin Parrase #18 poolt lendu pandud litter (söötjad Daniil Fursa #97 ja Mihkel Võrang #90). Minut hiljem suutis taaskord värava lüüa Jaanus Sorokin #86 (söötja Daniil Tsakovskyi #87).

Teise kolmadiku lõppseisuks jäi 4-1.

Viimasel kolmadikul lõi viienda värava Mica Glass #9 (söötjad Kalev McCarthy #8 ja Oleksii Lubnin #26). Kolmas kolmandik lõppes seisuga 5-1.

Lisaks mängiti mõlemapoolsel kokkuleppel ka 5-minutiline lisaaeg ja visati bulliteid. Lisaaja võitsid pantrid 1-0, meie poolt skooris #87 Daniil Tsarkovski. Bullitite viskamises olime samuti lätlastest paremad.

Selle aasta esimene mäng lõppes võiduga! Mängu parim oli pantrite väravavaht Villem-Henrik Koitmaa #1.

Aitäh kõigile meie toetajatele, kes te tulite mängule kaasa elama ning näeme juba peatselt taas jäähallis!