HC Panter esindusmeeskond sai Optibet hokiliigas kirja kuuenda võidu

HC Panter esindusmeeskond sai Optibet hokiliigas kirja kuuenda võidu, kui laupäeval alistati Riias HK Prizma tulemusega 4-2.

Mängu esimesel kolmandikul väravaid ei löödud, teise kolmandiku lõpul viis Saveli Novikovi ja Rasmus Kiige söödust pantrid juhtima Andre Linde. Kolmanda kolmandiku alguses teenis panter järjest kaks kaheminutilist karistust ning viis kolme vastu mängides seadis viigi jalule HK Prizma.
Neli minutit hiljem viis aga Tomi-Petteri Ansio taas pantrid juhtima, kuid kuus minutit hiljem viigistas seisu taas HK Prizma.
Kolm ja pool minutit enne mängu lõppu tabasid pantrite Rico-Marder Velja ja Tomi-Petteri Ansio 25 sekundiga kaks väravat ning vormistasid lõppseisuks 4-2.
Pantrite väravas tegi 39 tõrjet Villem-Henrik Koitmaa

Pantrid on hooaja kaheksast mängust võitnud kuus ja asuvad liigatabelis esimesel kohal 12 punktiga.

Järgmise Optibet hokiliiga kohtumise peab HC Panter 9. oktoober Jelgavas kui kohtutakse teist korda sel hooajal HK Zemgale/LBTU-ga.