Hokikool ja Uisukool

Üldinfo

HC Panter on jäähokiklubi, mis asutati 2001. aastal. Klubis treenib üle 200 lapse kuues erinevas vanuseklassis, tegutseb uisukool, ning treenida saab nii eesti, inglise kui vene keeles. Treeningmetoodika osas on eeskujuks skandinaavialik lähenemine kus rõhk on lapse enesemotivatsiooni tekitamisel, et tekiks soov spordiga tegeleda.

Klubi juhtimine toimub põhikirja ja arengukava alusel. Klubi otsused teeb juhatus treenerite ja lapsevanemate kaasabil.

Meie koolil on põhikiri, õppekava ning oma tegevuses lähtume MTÜ HC Panter arengukavast 2020-2030 mille kohta saad infot vaadata siit.

Hokikool

Laste metoodiliseks ja õiguspäraseks treenimiseks lõime juba 2012 aastal eraldi HC Panter Hokikooli. Meie koolis treenib üle 180 lapse viies erinevas vanuseklassis. Noorte võistkonnad osalevad igal aastal tugevatel välisturniiridel Soomes ja Lätis, suvel toimuvad spordilaagrid Saaremaal ja Jänedal.

Too oma laps jäähokitrenni, kus ta saab hea sportliku aluse ning sõbrad, sest hoki on mäng kogu eluks!

Hokikooli tundide toimumisaegade kohta saad infot siit ja treenerite kohta saad infot vaadata siit.

Uisukool

Uisukoolis õpetame Teie lapsed läbi toredate mängude uisutama ja soovi korral saavad lapsed jätkata  Hokikoolis treeningutega. Tule Trenni –  too oma laps tutvuma põneva uisutamise- ja jäähokimaailmaga! Tuttvu ‘Tule Trenni’ kampaaniaga siin.

Infot Uisukooli tundide toimumisaegade ja treenerite kohta saad vaadata siit