Klubist

Klubi üldinfo

Jäähokiklubi HC Panter asub Haabersti linnaosas ja meie koduväljak on Rocca al Mares asuv Haabersti jäähall. Klubis tegutseb kuus treenerit ja abitreenerid, sealhulgas Eesti koondise treenerid. Klubis treenib üle 200 lapse.

HC Panter on saavutanud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel 2004 aastal esimese koha, teise koha 2005 aastal ja kolmanda koha aastatel 2003, 2006, 2016, 2021 ja 2022. Noorte võistkonnad osalevad igal aastal tugevatel välisturniiridel Soomes ja Lätis.

Klubi juhtimine toimub klubi põhikirja ja arengukava alusel. Klubi otsused teeb juhatus treenerite ja lapsevanemate kaasabil.

Missioon, visioon ja väärtused

Meie missioon on treenida hokinoori kõige kaasaegsemal ja paremal tasemel Eestis ning meie visiooniks on valmistada ette noori Eesti koondises ja rahvusvahelistes kõrgliigades mängimiseks. Meie tugevuseks on heal tasemel treenerid ning skandianaavialik mänguõpe.

Meie klubi põhiväärtused on ühtsus, mängulisus ja pühendumine.

Ühtsus tähendab, et oma klubis peame võrdselt tähtsateks partneriteks nii treenerit, lapsevanemat kui ka last. Mängulisuse all tagame, et noorel oleks meie klubis huvitav treenida ning pühendunud mängijate ja treeneritega liigume selles suunas, et noored jõuaksid välja Eesti Vabariigi esinduskoondisesse ning võimalusel ka välismaa kõrgliigadesse.

Esindusmeeskond

2020. aasta sügisel taaskäivitati ka meistriliigas mängiv esindusmeeskond, mille eesmärgiks on luua oluline väljund HC Panter noormängijatele, tuua Eesti koondise mängijaid tagasi jäähoki juurde ning tuua eestikeelsed hokifännid taas tribüünidele.

HC Panter ajaloost

HC Panter on 20 aastase ajalooga jäähokiklubi, mis asutati 2001. aastal. Klubi asutajaliikmeteks olid Rein Mölder ja Olle Sildre. Aastatel 2001-2006 mängiti Eesti meistriliigas. Aastatel 2006-2011 klubi aktiivselt ei tegutsenud, kuid taaskäivitamise järel alustati 2013. aastal ka laste treeningutega. 2011-2016 mängiti aktiivselt meistriliigas. Pärast seda keskenduti laste treenimisele. 2020. aastal taaskäivitati ka meistriliigas mängiv esindusmeeskond.