Treenerid

ESINDUSMEESKOND

Esindusmeeskonna peatreener Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1987
Eesti koondise abitreener 2015-praeguseni,
Eesti U18 koondise peatreener 2018-2020 ja Ungari meister 2015

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538

Esindusmeeskonna abitreener Kaupo Kaljuste

Sünniaeg 15.12.1981,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase, Eesti koondises 56 mängu,

Eesti koondise abitreener 2021-praeguseni

 kaupo@hcpanter.ee
 +372 522 8002


HOKIKOOL

U18/U16 Pelle Sildre

Sünniaeg 16.04.1976
Eesti koondises 66 mängu
Eesti U18 koondise abitreener
Team Eesti U18 koondise peatreener

pelle@hcpanter.ee
+372 513 9231
 

U14 Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1987
Eesti koondise abitreener 2015-2021,
Eesti U18 koondise peatreener 2018-2020 ja Ungari meister 2015

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538
 

U14 Jaanus Sorokin

Sünniaeg 9.02.1986

jaanus@hcpanter.ee

U12/U10 Argo Kungla

Sünniaeg 06.08.1978,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase

argo@hcpanter.ee
+372 5623 7263
 

U12 treener Kaupo Kaljuste

Sünniaeg 15.12.1981,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase, Eesti koondises 56 mängu, Eesti koondise abitreener 2021-praeguseni

kaupo@hcpanter.ee
+372 522 8002

 

 

 

U12 Treener Oleksii Lubnin

Sünniaeg 16.10.1984,
Treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 6 tase, Eesti naiste koondise abitreener, U18 tüdrukute peatreener

oleksii@hcpanter.ee
+372 5854 3151
 

U12 abitreener Kristjan Valk

Sünniaeg 27.01.1981,
Eesti koondises 8 mängu

kristjan@lindrexparkett.ee
+372 522 8002
 

U12 abitreener Christin Lauk-Gurtavoi

Sünniaeg 14.02.1989
Treenerikoolituse EKR 3 tase, Team Eesti U16 ja HC Grizzlyz naiskonna abitreener.
Esindanud Eesti naiste koondist
2007 MM Rumeenias
2008 MM Rumeenias
2022 MM Serbias- 1 kot ja parima kaitsja tiitel.

christinlauk@gmail.com
+37255520840

U12 abitreener Tanel Müürsepp

Sünniaeg 09.06.1982

U10 abitreener Veiko Süvaoja

Sünniaeg 10.04.1977

U10 abitreener Janno Pilviste

Sünniaeg 27.05.1977

U8 Treener Jussi Nieminen

Sünniaeg 20.03.1982

U8 Abireener Aki Ruikkala

Väravavahtide treener Villem-Henrik Koitmaa

Sünniaeg 03.10.1990,
Eesti koondises 53 mängu

villem.koitmaa@gmail.com

Väravavahtide treener Christian Adami

Sünniaeg 26.09.1977

christian@kidasport.ee
+372 564 66 666

 


UISUKOOL

Treener Marko Leet

sünniaeg 25.04.1985
markoleet@hot.ee

Treener Jan Lukats

Sünniaeg 2.03.1991

Abitreener Mailis Reiljan

sünniaeg 5.02.1979

Abitreener Veronika Tiganik

sünniaeg 13.09.1994
veronika.tiganik@gmail.com

Liitu HC Panter uudiskirjaga ning ole kursis klubiuudistega, eksklusiivsete fännipakkumistega ja kutsetega meie mängudele!