Treenerid

ESINDUSMEESKOND

Esindusmeeskonna peatreener Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1987
Eesti koondise abitreener 2015-praeguseni,
Eesti U18 koondise peatreener 2018-2020 ja Ungari meister 2015

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538

Esindusmeeskonna abitreener Pelle Sildre

Sünniaeg 16.04.1976
Eesti koondises 52 mängu

 pelle@hcpanter.ee
 +372 513 9231


HOKIKOOL

U16/U14 Pelle Sildre

Sünniaeg 16.04.1976
Eesti koondises 52 mängu

pelle@hcpanter.ee
+372 513 9231
 

U16/U14 Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1988,
Eesti koondise abitreener 2015-praeguseni

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538

U12 Mihkel Võrang

Sünniaeg 10.03.1990
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 4 tase, Eesti koondises 54 mängu

mihkel@hcpanter.ee
+372 5784 2100
 

U12/U10 Oleksii Lubnin

Sünniaeg 16.10.1984,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 6 tase

oleksii@hcpanter.ee
+372 5854 3151
 

U10 Kaupo Kaljuste

Sünniaeg 15.12.1981,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase, Eesti koondises 56 mängu

kaupo@hcpanter.ee
+372 522 8002

U10 Jaanus Sorokin

Sünniaeg 09.02.1986,
Eesti koondises 57 mängu

jaanus@veskagrill.ee
+372 5804 6945

U8/U10 Argo Kungla

Sünniaeg 06.08.1978,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase

argo@hcpanter.ee
+372 5623 7263
 

U10 abitreener Tanel Müürsepp

sünniaeg 09.06.1982

U10 abitreener Kristjan Valk

Sünniaeg 27.01.1981,
Eesti koondises 8 mängu

kristjan@lindrexparkett.ee
+372 522 8002
 

Väravavahtide treener Villem-Henrik Koitmaa

Sünniaeg 03.10.1990,
Eesti koondises 53 mängu

villem.koitmaa@gmail.com

Väravavahtide treener Christian Adami

Sünniaeg 26.09.1977

christian@kidasport.ee
+372 564 66 666

 


UISUKOOL

Treener Marko Leet

sünniaeg 25.04.1985
markoleet@hot.ee

Abitreener Veronika Tiganik

sünniaeg 13.09.1994
veronika.tiganik@gmail.com

Abitreener Christin Lauk

sünniaeg 14.02.1989
christinlauk@gmail.com

Liitu HC Panter uudiskirjaga ning ole kursis klubiuudistega, eksklusiivsete fännipakkumistega ja kutsetega meie mängudele!