Treenerid

ESINDUSMEESKOND

Esindusmeeskonna peatreener Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1988
Eesti koondise abitreener 2015-praeguseni,
Eesti U18 koondise peatreener 2018-2020 ja Ungari meister 2015

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538
 


HOKIKOOL

U16/U14 Pelle Sildre

Sünniaeg 16.04.1976
Eesti koondises 52 mängu

pelle@hcpanter.ee
+372 513 9231
 

U16/U14 Märt Eerme

Sünniaeg 27.02.1988,
Eesti koondise abitreener 2015-praeguseni

m2rt@hcpanter.ee
+372 555 79538

U12 Mihkel Võrang

Sünniaeg 10.03.1990
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 4 tase, Eesti koondises 54 mängu

mihkel@hcpanter.ee
+372 5784 2100
 

U12/U10 Oleksii Lubnin

Sünniaeg 16.10.1984,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 6 tase

oleksii@hcpanter.ee
+372 5854 3151
 

U10/U8 Kaupo Kaljuste

Sünniaeg 15.12.1981,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase, Eesti koondises 56 mängu

kaupo@hcpanter.ee
+372 522 8002

Argo Kungla, U10/U8

Sünniaeg 06.08.1978,
treeneri kutsekvalfiktasioon EKR 5 tase

argo@hcpanter.ee
+372 5623 7263
 

U10 abitreener Kristjan Valk

Sünniaeg 27.01.1981,
Eesti koondises 8 mängu

kristjan@lindrexparkett.ee
+372 522 8002
 

U10/U8 abitreener Jaanus Sorokin

Sünniaeg 09.02.1986,
Eesti koondises 57 mängu

jaanus@veskagrill.ee
+372 5804 6945

Väravavahtide treener Christian Adami

Sünniaeg 26.09.1977

christian@kidasport.ee
+372 564 66 666

 

Väravavahtide treener Villem-Henrik Koitmaa

Sünniaeg 03.10.1990,
Eesti koondises 53 mängu

villem.koitmaa@gmail.com


UISUKOOL

Treener Marko Leet

sünniaeg 25.04.1985

markoleet@hot.ee
 

Abitreener Veronika Tiganik

sünniaeg 13.09.1994

veronika.tiganik@gmail.com
 

Abitreener Christin Lauk

sünniaeg 14.02.1989

christian.lauk@gmail.com