HC Panter esindusmeeskond tõusis Optibet hokiliigas esimeseks, duubelmeeskond sai Unibet hokiliigas kirja esimese võidu

HC Panter esindusmeeskond alistas sel hooajal teist korda eelmise hooaja finalisti HK Zemgale/LBTU 2-1 ja tõusis tabeliliidriks.
Laupäeval peetud kohtumises läksid pantrid mängu juhtima kuuendal minutil kui täpne oli Andre Linde. Eduseisu kasvatas Daniil Fursa kui teist kolmandiku oli mängitud 9.31. Kolm ja pool minutit enne mängu lõppu suutis Zemgale vahet vähendada ühe väravaliseks, kuid pantrite kaitse pidas ja meeskond võttis hooaja teise võidu eelmise hooaja finalisti üle.

Mängu kangelaseks tõusis pantrite väravavaht Villem-Henrik Koitmaa, kes tõrjus mängu jooksul vastaste 51 pealeviset.

Tallinna HC Panter duubelmeeskond sai Unibet hokiliigas kirja hooaja esimese võidu, kui kodujääl alistati HC Everest 3-2.
Mängu läks esimesel kolmandikul juhtima 2-0 HC Everest, kuid pantrid võitlesid visalt ning mängu viimase 8 minutiga suudeti visata kolm väravat ja mäng võita 3-2. Pantrite väravate autorid olid Marten Põldmets, Akim Frolkov ja Ilja Grigorjev.

Pilt: HK Zemgale