HC Panter duubelmeeskond sai Unibet hokiiigas kirja teise võidu

HC Panter duubelmeeskond alistas tänases Unibet hokiliiga kohtumises lisaajal SK Viru Sputniku 5-4.
Mängu läks esimesel minutil kohe juhtima Viru Sputnik, kuid teise kolmandiku seitsmendal minutil panter viigistas Paul Sillandi väravast. Kolm minutit hiljem läks taas ette Viru Sputnik, kuid Artur Fedoruki värav seadis taas jalule viigi kolm minutit hiljem.
Kolmandal kolmandikul viskas Viru Sputnik kahe minuti jooksul kaks väravat ning viis Viru Sputniku ette 4-2. Pantrid aga jonni ei jätnud ja vähendasid vahe ühe väravaliseks, värava autoriks Paul Vahi.
Kui normaalaaja lõpuni oli 30 sekundit vahetasid pantrid väravavahi kuuenda väljakumängija vastu ning Jegor Proskurin seadis jalule viigi koos normaalaja lõpuga.
Lisaajal kindlustas pantritele võidu Paul Vahi söödust Akim Frolkov.
Väravas tegi pantritel 40 tõrjet Simon Sildre.

HC Panter duubelmeskond on Unibet hokiliigas võitnud neljast kohtumisest kaks ja hetkel asutakse 4 punktiga neljandal kohal.

Järgmise mängu peavb duubelmeeskond 3. novembril kell 16.10 Haabersti jäähallis kui kohtutakse Tartu Välk 494-ga.