Coolbet Hokiliiga avamäng lõppes võiduga!

HC Panter alistas Coolbet Hokiliiga avamängus HK Kurbadsi ning lõpptulemuseks jäi 5-2🔥

Esimese kolmandiku kolmandal minutil lõi Daniil Furza #97 litri vastaste väravasse (söötja Paul Sillandi #7). Teise värava lõi vanameister Argo Kungla #10 üheksandal minutil (söötjad Oleksii Lubnin #26 ja Aleksander Ebber #84). Esimene kolmandik lõppes seisuga 2-1.

Teine kolmandik oli tasavägine, kuid väravaid juurde ei tulnud ning tabloole jäi 2-1.

Kolmas kolmandik oli see eest väravaterohke. Vastased viigistasid seisu 43. minutil. Pantrid tulid viigist välja ning nelja minuti jooksul löödi kolm väravat. Värava lööjad olid Mica Glass #24 (söötja Oleksii Lubnin #26), Daniil Fursa #97 (söötja Nikolai Mamadzhanov #27) ja  Nikolai Mamadzhanov #27 (söötja Ilja Urushev #16). Kolmas kolmandik lõppes seisuga 5-2.

Selle aasta esimene Coolbet Hokiliiga mäng lõppes võiduga! Mängu parim oli pantrite väravavaht Villem-Henrik Koitmaa #1.

Tänase mängu litri viskas lahti Mihkel Noor Nobest! Suur aitäh!

Aitäh kõigile meie toetajatele, kes te tulite mängule kaasa elama ning näeme juba peatselt taas jäähallis!