HC Panter alistas HC Vipersi, lõppseisuks jäi 2-6

Hokit täis nädalavahetus on läbi ning tänasel mängul alistas HC Panter HC Vipersit ja lõpptulemuseks jäi 2-6 (1-1, 1-3, 0-2).

Esimene kolmandik oli kiire ja tasavägine. Pantrid suutsid lüüa sel mängul esimese värava 12. minutil, väravalööjaks oli Mihkel Võrang #90 (söötjad Saveli Novikov #77 ja Kevin Parras #18). Vastaste poolt löödi vastu üks värav ja esimene komandik lõppes seisuga 1-1.

Teise kolmandiku teisel minutil lõi Oleksii Lubnin #26 värava (söötjad Jaanus Sorokin #86 ja Igor Pervushyn #32). Sel kolmandikul suutsid vastased lüüa ühe värava meile, kuid pantrid suutsid veel vastu panna kaks väravat, lööjateks olid Ilja Grigorjev #9 ja Mihkel Võrang #90 (söötjad Paul Sillandi #7 ja Kevin Parras #18). Teise kolmandiku lõppseisuks jäi 2-4.

Kolmandal kolmandikul jätkasid pantrid sama head tööd. Löödi kaks väravat veel juurde. Mõlema värava lööjaks oli Ilja Grigorjev #9 (söötjad Silver Vahtras #8 ja Saveli Novikov #77 ning Marten Põldmets #11). Tänane mäng lõppes  seisuga 2-6.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgmiselt: “Hea võitlus pikalt nädalavahetuselt. Peale esimest kolmandikku saime oma kaitsemängu kompaktsemaks ning olime rünnakul sirgjoonelisemad ja hoidsime litrit rohkem. Topelt mängude puhul oli hea näha kogenud meeste panust nii jääl kui ka riietusruumis. Kogu nädalavahetus eriti kordaläinud ning andis korraliku koguse energiat edaspidisteks mängudeks. Saame siit veel paremaks kindlasti minna.

Mängu parimaks mängijaks valiti enim väravaid löönud Ilja Grigorjev #9. Vaata videost, kuidas Ilja mängu kommenteeris!