HC Panter alistas kodus HC Vipersi, lõppseisuks jäi 3-2

Tänasel mängul tuli võit koju ja HC Panter alistas HC Vipersi lõpptulemusega 3-2 (2-2, 1-0, 0-0).

Esimene kolmandik algas raskelt. Vastaste poolt löödi kaks väravat, kuid siis tegid pantrid comebacki ja viigistasid seisu! Mõlema värava lööjaks oli Mihkel Võrang #90 (söötjad mõlemal korral Saveli Novikov #77 ja Dominik Tobola #97). Esimene kolmandik lõppes seisuga 2-2.

Teisel kolmandikul suutsid pantrid lüüa ühe värava ja väravalööjaks oli Ilja Grigorjev #9 (söötja Daniil Tsarkovskyi #87). Teine kolmandik lõppes seisuga 3-2.

Kolmas kolmandik oli tasavägine, kuid väravad jäid löömata. Tänane mäng lõppes seisuga 3-2.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgmiselt: “Andsime iseenda lohakusest vastastele 0-2 edumaa, mille suutsime mängu lõpuks ümber pöörata. Meeskonna kaptenilt hea tähelepanek, et parem kehva mänguga võit, kui hea mänguga kaotus, viidates eelmisele mängule. Hea meel on esimese võidu esindusmeeskonna eest teeninud väravavahi Solomanini üle ning see, et suutsime oma ülekaalu sirgjoonelisemaks muuta. Tööd on veel ees ja kuus tähtsat mängu minna.

Tänaseks meeskonna parimaks mängijaks valiti kahe värava autor Mihkel Võrang #90. Vaata videost, kuidas Mihkel mängu kokku võttis.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Tänane loosiõnn naeratas Urve Kirchile. Palju õnne!