HC Panter alistas Narva PSK, lõppseisuks jäi 2-6.

Tänasel mängul alistas HC Panter Narva PSK-d ja lõpptulemuseks jäi 2-6 (1-0, 0-3, 1-3).

Esimesel kolmandikul domineeris mängu Narva meeskond ning kolmandik lõppes seisuga 1-0.

Teisel kolmandikul said pantrid hea hoo sisse ning tehti comeback. Meie poolt löödi kolm litrit vastasse väravasse. Väravalööjateks olid Ilja Grigorjev #9 (söötja Jaanus Sorokin #86), Kevin Parras #18 (söötjad Mihkel Võrang #90 ja Niklas Sildre #17) ja Niklas Sildre #17 (söötjad Kevin Parras #18 ja Mihkel Võrang #90). Selle kolmandiku lõppseis oli 1-3.

Kolmandal kolmandikul jätkasid pantrid sama head tööd. Löödi kolm väravat veel juurde. Lööjateks olid Mihkel Võrang #90, Aleksandr Bõstrov #68 (söötja Oleksii Lubnin #26) ja  Jaanus Sorokin #86 (söötjad Allan Saar #10 ja Danil Tsarkovskyi #87). Meile löödi ka üks värav, kuid mängu lõppseisuks jäi 2-6.

Mängu parimaks mängijaks valiti meie noormängija Niklas Sildre #17!

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgmisel: “Esimene kolmandik oli näha, et oleme iseennast pannud suure surve alla ja hetkedel, kui oleks pidanud litri võrku lööma olime liiga pinges. Teine kolmandik läks ketsupipudeli kork maha ja parem meeskond oli üsna selge. Peale viimase kolmandiku alguse survet kahtlusi ei tekkinud. Hea meel noore Niklase ja Aleksi esimeste väravate üle. Homme uus päev ja uus mäng.”

Vaata videost, kuidas Allan Saar #10 kommenteeris tänast mängu.