HC Panter esindusmeeskond sai Optibet hokiliigas kirja kolmanda võidu

HC Panter esindusmeeskond alistas kolmapäeval Haabersti jäähallis Leedu klubi HC Energija lisaajal 5-4 ja sai kirja oma kolmanda võidu Optibet hokiliigas.

Pantrid asusid kohtumist juhtima mängu kolmandal minutil Akim Frolkov väravast, kuid Energija viigistas mängu kümnendal minutil ning esimesele vaheajale mindi 1-1 viigiseisul.

Teisel kolmandikul läksid Pantrid Roland Luhti ja Mihkel Võrangu väravatest juhtima 3-1, kuid Leedu klubi viis taas jalule viigi vaid viie minutiga. Kolmandiku lõpul viis Pantrid taas eduseisu Vadim Vasjonkin ning viimasele vaheajale mindi seisul 4-3.

Kui kolmandat kolmandiku oli mängitud 15 sekundit viigistas HC Energija taas mängu. Noormaalajal väravaid rohkem ei löödud ja 4-4 seisult mindi lisaajale. Lisaaja kolmandal minuti kindlustas Pantritele võidu Rasmus Kiik.

Pantrid on neljast mängust võitnud kolm, ning kuue punktiga asutakse turniiritabelis teisel kohal.

Järgmised mängud peetakse juba eesoleval nädalavahetusel, kui laupäeval 21.september kell 18.00 kohtutakse Haabersti jäähallis mulluse veerandfinaali vastase HK Prizmaga ning pühapäeval, 22.september kell 14.00 samuti Haabersti jäähallis Leedu klubi 7BET-Hockey Punksiga.

Pilt: Catherine Kõrtsmik