HC Panter esindusmeeskond võitis Optibet Hokiliigas teises veerandfinaalis HK Prizmat ja viigistas seeria

Optibet hokiliiga veerandfinaalseeria avamängus HK Prizma vastu kaotusega leppima pidanud HC Panter esindusmeeskond viigistas esmaspäeval seeria, kui Daniil Tsarkovskyi 11 sekundit enne mängu lõppu võiduvärava viskas.

Esimese mängu 2:3 kaotanud Panter jäi esmaspäeval võõrsil 11. minutil kaotusseisu, kuid viigistas seisu kaks ja pool minutit enne esimese kolmandiku lõppu, kui Daniil Fursa jõudis väravani. Teise kolmandiku kolmandal minutil läks Panter Saveli Novikovi väravast juhtima, kuid Prizma vastas kahe väravaga ning asus taas mängu juhtima. Pantrid alla ei andnud ja Andre Linde täpsest söödust seadis jalule viigi Rasmus Kiik. Neli minutit enne kolmandiku lõppu jõudis väravani Shuma Kinebuchi, kuid Prizma viskas minuti hiljem viigivärava ja viimasele kolmandikule mindi vastu 4:4 viigiseisul.

Viis ja pool minutit pärast kolmanda kolmandiku algust jõudis väravani Prizma ning asus mängu juhtima, kuid Panter jõudis kuus minutit enne mängu lõppu viigiväravani, kui täpne oli Maksim Lovkov.

11 sekundit enne mängu lõppu õnnestus Daniil Fursal litter võita ning see siis Daniil Tsarkovskyile toimetada, kes ei eksinud ja realiseeris olukorra ning tõi HC Panterile olulise võidu.

Veerandfinaalseeria mängitakse kolme võiduni. Seeria jätkub kolmapäeval kell 18.00 Haabersti jäähallis, reedel kell 19.00 Volvo Arenal. Vajadusel peetakse otsustav viies kohtumine pühapäeval kell 16.00 Tallinnas.

Pilt: Catherine Kõrtsmik