HC Panter pidi tõdema HC Everesti paremust

Tänases mängus pidi HC Panter alla vanduma HC Everestile, mängu lõpptulemuseks jäi 4-2 (1-0, 1-2, 2-0).

Pantrid said taaskord endale kiirelt selga külma duši ning vastased läksid esimest kolmandikku juhtima. Kolmandik lõppes seisuga 1-0.

Teisel kolmandikul lõid vastased veel ühe litri pantrite väravasse. Kolmandiku lõpus suutsid pantrid teha comeback’i, kui kahe minuti jooksul suudeti lüüa kaks väravat tagasi, väravalööjateks olid Mihkel Võrang #90 ja Jaanus Sorokin #86 (söötjad Kevin Parras #18 ja Johannes Tammeorg #82; Saveli Novikov #77). Teine kolmandik lõppes viigiga 2-2 ja kolmandale kolmandikule mindi lootusrikkalt vastu.

Viimasel kolmandikul tuli siiski alla vanduda ja tunnistada HC Everesti paremust, sest vastased suutsid lüüa veel kaks väravat. Lõppseisuks jäi 4-2.

Peatreener Märt Eerme võttis mängu kokku järgmiselt: “Mängu alguses võttis meil pisut aega, et saada end käima. Jäime kohati oma tsoonis surve all hätta ja ei leidnud õigeid sööte ning puudus tugi litriga mängijale. Kolmandiku lõpp oli juba parem ning suutsime vastastele peavalu valmistada. Teine kolmandik lõppes korraliku emotsionaalse laenguga, kui lühikese aja jooksul suutsime mängu viigistada ilusate väravatega. Kolmas kolmandik võtab kokku selle hooaja nende vastu, kui vastaste võiduvärav meie kaitsjast sisse põrkas olukorras, kus ohtu ei olnud ja meil ei õnnestunud realiseerida oma arvulisi ülekaale, kui selleks võimaluse saime. Emotsionaalselt raske mäng ja karistusteliin üks kaootilisemaid sel hooajal. Raske leppida olukorraga, kus 5 vs 5 mängu mängisime hästi kuid vastaste kõik 4 ülekaaluväravat mängu otsustavad. Järgmisel laupäeval saame uuesti siin karikafinaali koha eest võidelda ja kaua mõtlema möödunud mängust ei pea, sest uus mäng on juba homme.”

Selle hooaja meistriliigas teenisid pantrid välja pronksmedali. Palju õnne HC Everestile hõbemedali puhul!

Vaata ka videost, kuidas kommenteeris mängu meeskonna kapten Jaanus Sorokin #86.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Juba homme toimub põhiturniiri viimane mäng, kus HC Panter sõidab külla HC Vipersile, et pidada viimane lahing Tondirabal.