HC Panter pidi tunnistama HC Everesti paremust, lõppseisuks jäi 3-5

Tänasel kodumängul pidi HC Panter tunnistama HC Everesti paremust ja  lõpptulemuseks jäi 3-5 (1-2, 1-0, 1-3).

Esimesene kolmandik algas raskelt. Vastaste poolt löödi kaks väravat ja pantrid suutsid lüüa ühe. Väravalööjaks oli debütant Dominik Tobula #97 (söötjad Paul Sillandi #7 ja Kevin Parras #18). Esimene kolmandik lõppes seisuga 1-2.

Teisel kolmandikul suutsid Pantrid seisu viigistada. Selle kolmandiku lõppseisuks jäi 2-2 ja väravalööjaks oli Kevin Parras #18 (söötjad Dominik Tobola #97 ja Silver Kerna #2).

Kolmandal kolmandikul tuli siiski vastastele alla vanduda. Pantrid suutsid lüüa ühe värava, lööjaks oli Jaanus Sorokin #86 (söötja Dimitry Lavrov #4). Tänane mäng lõppes  seisuga 3-5.

Peatreener Märt Eerme kommentaar mängu kohta: “Pettumus. Ei ole nende vastu õnnestunud kordagi ja seekord oli veel eriti ebaõnnestunud algus ja ka lõpp. Raske on leppida olukorraga, kus vastane viskab 3 ülekaalust 3 väravat. Eriti veel, kui oleme nende ülekaalu tugevused ja ohtlikuse läbi käinud ning sellegipoolest nad oma reboundid ära löövad. Selle teeb valusamaks tõsiasi, et meie ühtegi ülekaalu (kui jätta kõrvale 5vs3) ei suutnud realiseerida. Õnneks on nende vastu veel üks mäng jäänud.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite! Vaata videost, kuidas kommenteeris mängu Daniil Tsarkovskyi #87.

Tänane loosiõnn naeratas Anneli Karpile! Palju õnne!

Järgmine mäng toimub juba järgmisel laupäeval, kus HC Panter võõrustab HC Vipersit.