HC Panteri hooaeg Optibet hokiliigas sai lõpu, kui veerandfinaalseerias tuli tunnistada kolmandat korda HK Prizma paremust.

HC Panter esindusmeeskond pidi tunnistama neljandas veerandfinaalmängus HK Prizma paremust 6-3, mis tähendas kogu seeria kaotust 1-3 ning väljalangemist konkurentsist.

Pantrid alustasid mängu hästi, minnes kohe mängu alguses Daniil Fursa tabamusest juhtima. Prizma viigistas aga poolteist minutit hiljem, kuid esimese kolmandiku üheksandal minutil läks Panter Daniil Tsarkovskyi väravast taas juhtima. Kolmandik lõppes siiski viigiga, sest HK Prizma viigistas 16. minutil.

Prizma asus kohtumist juhtima 31. minutil ning lisas otsustava kolmandiku alguses veel kaks ja läks 5-2 mängu juhtima. Andre Linde tõi 52. minutil Panteri kahe värava kaugusele, kuid Prizma kindlustas 57. minutil eduseisu ning lõpetas 6:3 võiduga Pantrite hooaja.