Hooaja esimene elamusterohke kodumäng mängitud ja võit tuli koju! HC Panter 7 – 4 Tartu Välk

Hooaja esimene elamusterohke kodumäng mängitud ja võit tuli koju!

Esimesel kolmandikul avas HC Panter skoori Ilja Grigorjev (söötja Danil Tsarkovskyi), sellele järgnes 11. minutil teine värav Daniel Baranekilt (söötja Ilja Urushev). Enne pausile minekut löödi ka kolmas värav, mille autoriks oli Danil Tsarkovskyi (söötja Johannes Tammeorg).
Teise kolmandiku teisel minutil lõi neljanda värava kapten Jaanus Sorokin (söötjateks vennad Baranekid). Juba kõigest kahe minuti möödudes lõi värava Mihkel Võrang (söötjad Kevin Parras ja Paul Sillandi).
Kuuenda värava autoriks oli Paul Sillandi (söötja Jaanus Sorokin). Tänase seitsmenda ja ühtlasi ka viimase Pantrite värava lõi Saveli Novikov (söötjad Ilja Urushev ja Kevin Parras)
Suurepärane töö oli ka väravavahtide Villem- Henrik Koitmaa ja Semjon Solomanini poolt!
Kes jäähalli ei jõudnud, võite vaadata tervet Postimees TV mängu SIIN
Järgmine kodumäng toimub juba nädalapärast 31. oktoobril Haabersti jäähallis kell 18.10, kus vastaseks tuleb HC Everest.