Karikamängude kolmandas finaalmängus pidi HC Panter tunnistama Tartu Välgu paremust

Täna toimus Astri Arenal karikamängude viimane finaalmäng ning HC Panter pidi alla vanduma Tartu Välgu paremusele ja  mängu lõpptulemuseks jäi 6-1 (3-1, 2-0, 1-0).

Esimene kolmandik algas tasavägiselt, oli näha, et võidujanu oli mõlemal meeskonnal väga suur. Sel kolmandikul suutsid vastased lüüa kolm väravat ja pantrid ühe värava, lööjaks oli David Baranek #15 (söötja Johannes Tammeorg #82). Esimene kolmandik lõppes seisuga 3-1.

Teine kolmandik tegid pantrid küll mitmeid häid pealeviskeid, kuid väravat ei suutnud realiseerida. Teise kolmandiku lõpus võis tabloo pealt lugeda 4-1 seisu.

Kahjuks ei suudetud ka kolmandal kolmandikul ühtegi väravat realiseerida ning tuli leppida kaotusega. Mängu lõppseisuks jäi 6-1.

Selle mängu pantrite parimaks mängijaks valiti kaitsemängija Ilja Urushev #16.

Kolmest finaalmängust suutis HC Panteri esindusmeeskond võita ühe. Karikamängude kokkuvõttes valiti parimaks kaitsemängijaks Silver Kerna #2. HC Panteri pere õnnitleb meeskonda teise koha puhul!

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!