Karikamängude kolmandas finaalmängus pidi HC Panter tunnistama Tartu Välgu paremust

Täna toimus Astri Arenal karikamängude viimane finaalmäng ning HC Panter pidi alla vanduma Tartu Välgu paremusele ja  mängu lõpptulemuseks jäi 6-1 (3-1, 2-0, 1-0).

Esimene kolmandik algas tasavägiselt, oli näha, et võidujanu oli mõlemal meeskonnal väga suur. Sel kolmandikul suutsid vastased lüüa kolm väravat ja pantrid ühe värava, lööjaks oli David Baranek #15 (söötja Johannes Tammeorg #82). Esimene kolmandik lõppes seisuga 3-1.

Teine kolmandik tegid pantrid küll mitmeid häid pealeviskeid, kuid väravat ei suutnud realiseerida. Teise kolmandiku lõpus võis tabloo pealt lugeda 4-1 seisu.

Kahjuks ei suudetud ka kolmandal kolmandikul ühtegi väravat realiseerida ning tuli leppida kaotusega. Mängu lõppseisuks jäi 6-1. 

Selle mängu pantrite parimaks mängijaks valiti kaitsemängija Ilja Urushev #16.

Kolmest finaalmängust suutis HC Panteri esindusmeeskond võita ühe. Karikamängude kokkuvõttes valiti parimaks kaitsemängijaks Silver Kerna #2. HC Panteri pere õnnitleb meeskonda teise koha puhul!

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Liitu HC Panter uudiskirjaga ning ole kursis klubiuudistega, eksklusiivsete fännipakkumistega ja kutsetega meie mängudele!