Panter võidutses koduväljakul, lõppseisuga 7-4

Tänases kodumängus alistas HC Panter Narva PSK lõpptulemusega 7-4 (3-2, 2-0, 2-2).

Esimene kolmandik algas külma dušiga, sest vastased suutsid viiendal minutil lüüa värava. Kümnendal minutil suutsid pantrid värava tagasi lüüa, väravalööjaks oli Paul Sillandi #7 (söötja Johannes Tammeorg #82). Lisaks suutsid Mihkel Võrang #90 ja Daniel Baranek #12 lüüa värava (söötjad Kevin Parras #18 ja Silver Kerna #2; Niklas Sildre #17). Kuid 20 sekundit enne kolmandiku lõppu suutsid vastased pantrite väravasse litri lüüa. Kolmandik lõppes seisuga 3-2.

Teine kolmandik oli kestnud 15 sekundit ja juba kiirelt suutis Kevin Parras #18 lüüa litri vastaste väravasse (söötja Silver Kerna #2). Silver Kerna #2 lisas pantritele 28. minutil järjekordse värava. Teise kolmandiku lõppseisuks jäi 5-2.

Viimane kolmandik oli karistusterohke ja vastased suutsid kiirelt litri väravasse lüüa. Kuid sellegi poolest suutsid pantrid lüüa kaks väravat vastu, lööjateks olid Mihkel Võrang #90 ja Daniel Baranek #12 (söötjad Paul Sillandi #7 ja Kevin Parras #18; David Baranek #15 ja Ilja Urushev #16). Viimasel minutil suutsid vastased lüüa ühe värava tagasi, kuid ikkagi pantrid tõid võidu koju ja lõppseisuks jäi 7-4.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgnevalt: “Täna realiseerisime tunduvalt paremini oma võimalusi. Hea oli näha ka seda, et paljud mehed said lõpuks oma heale mängule ka boonuseks punkte. Oli näha, et nii mõnigi seda vajas. Õnneks on neid näljaseid mehi veel ja järgmine laupäev tuleb korralik võitlus Kohtla-Järvel. Kurb mängu juures on see, et lisaks veidrale karistusliinile saavad vastased kõik roppused välja oksendada kohtunike peale ja sellele karistusi ei järgne.”

Mängu parimaks mängijaks valiti Ilja Urushev #16. Vaata ka videost, kuidas Ilja mängu kommenteeris.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Selleks hooajaks on meistriliigas kodumängudega kõik, kuid järgmisel nädalavahetusel sõidavad pantrid Kohtla-Järvele, et võidelda hõbemedali eest.

Selleks korraks on ka loos läbi ja võitja on Janec Mururand! Palju õnne!