Põhiturniiri viimasel kohtumisel alistas HC Vipers bullitidega HC Pantrit, lõppseisuks jäi 6-5

Viimases põhihooaja kohtumises pidi HC Panter alla vanduma HC Vipersile, mängu lõpptulemuseks jäi 6-5 (2-1, 1-0, 2-4, 1-0 OT).

Esimene kolmandik algas pantrite jaoks hästi, kui kuuendal minutil lõi Mihkel Võrang #90 värava (söötjad Silver Kerna #2 ja Kevin Parras #18). Kaks minutit hiljem olid omakorda vastased täpsed ning seejärel jõuti lüüa pantrite väravasse veel üks värav. Esimene kolmandik lõppes seisuga 2-1 HC Vipersile.

Teisel kolmandikul lõid vastased veel ühe litri pantrite väravasse. Viimasele kolmandikule mindi vastu, kui mängutablool oli seis 3-2.

Kolmas kolmandik oli eriti põnev ja väravaterohke. 45. minutil lõi värava Daniel Baranek #12 (söötja David Baranek #15) ja kolm minutit hiljem skooris David Baranek #15 (söötja Daniel Baranek #12). Kui seis oli 4-3, siis minuti jooksul suutsid pantrid lüüa kaks järjestikust väravat, lööjateks Ilja Urushev #16 ja Paul Sillandi #7. 17 sekundit enne mängu lõppu said vastased veel litri pantrite väravasse ning normaalaeg lõppes viigiga 5-5. Lisaajal ei suutnud kumbki meeskond väravat lüüa ning võitja selgitati välja bullititega, kus pidid pantrid alla vanduma HC Vipersile. Mängu lõppseisuks jäi 6-5.

Debüüdi tegi tänases mängus väravavaht Marek Leet #60, kes näitas väga häid tõrjeid!

Selle hooaja meistriliigas teenis HC Panter pronksi ja mängu lõpus said kõik pantrid kaela medali. Lisaks valiti Mihkel Võrang #90 meeskonna parimaks mängijaks sellel hooajal.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Juba järgmisel nädalavahetusel algavad karikamängud ja HC Panterit ootab Kohtla-Järvel ees poolfinaalkohtumine HC Everestiga.