Tänane heitlus Narva PSK vastu lõppes seisuga 7-3 ja võit tuli koju

Mänguskoori avas Narva PSK meeskond ning esimene kolmandik lõppes seisuga 0-1.

Teisel kolmandikul tulid pantrid mängu tagasi, kui kolmandiku teisel minutil lõi värava Mihkel Võrang #90 (söötjad Silver Kerna #2 ja Nikolai Mamadzanov #27). Teise värava autoriks oli Paul Sillandi #7 (söötja Artur Fedoruk #21). Kolmanda värava autoriks oli Jaanus Sorokin #86 ning viimasele kolmandikule mindi vastu seisuga 3-2.

Kolmas kolmandik oli pantrite jaoks väravaterohke. Alustuseks lõi värava Silver Kerna #2 ja sellele järgnes ka teise kaitsemängija värav, kui Saveli Novikov #77 suutis litri vastaste väravasse visata (söötjad

Oleksii Lubnin #26 ja Artur Fedoruk #21) ning edu Narva PSK vastu suurenes veelgi, kui oma mängu teise värava viskas Jaanus Sorokin #86. Teise värava sai kirja ka Silver Kerna #2. Selle aastanumbri viimane mäng lõppes seisuga 7-3 ja ihaldatud võit tuli koju.

Mängu parimaks valiti meeskonna kapten Jaanus Sorokin #86.

Aitäh kõigile toetajatele, kes te mängule kaasa tulite elama!