Tänane tuline heitlus Viru Sputnikuga lõppes pantrite 3-2 võiduga

Esimesel kolmandikul said pantrid tugeva külma duši osalisteks, kui vastased suutsid kaks litrit meie võrku saata. Seejärel pantrid kogusid ennast ja tegid comeback’i lüües kaks väravat tagasi. Värava lööjateks olid Kevin Parras #18 (söötjad Mihkel Võrang #90 ja Silver Kerna #2) ja Daniil Fursa #97 (söötja Silver Kerna #2). Esimene kolmandik lõppes seisuga 2-2.

Kuigi mäng oli intensiivne ja üpriski vägivaldne, siis teisel ja kolmandal kolmandikul väravatele lisa ei tulnud ning tuli minna lisaajale. Lisaaja kolmandal minutil lõi Ilja Urushev #16 võiduvärava (söötja Nikolai Mamadzanov #27). Mäng lõppes seisuga 3-2.

Võit tuli koju! Mängu parimaks mängijaks tunnistati võiduvärava autor Ilja Urushev #16!

Tänasel mängul viska litri lahti meie sponsor Reimo Nook Kastani kodudest!

Aitäh kõigile toetajatele, kes te tulite mängule kaasa elama ning näeme juba HOMME taas jäähallis!