Tartu Välk alistas HC Panteri ja lõppseisuks jäi 9-6

Tänases haaravas ja võitluslikus mängus alistas Tartu Välk HC Panteri lõpptulemusega 9-6 (5-1, 1-3, 3-2).

Esimene kolmandik algas külma dušiga, kui Tartu Välk lõi litri meie meeskonna väravasse 12. sekundil. Olles 2-0 taga, suutis Sander Stetski #23 lüüa 8. minutil selle mängu pantrite esimese värava (söötjad Dominik Tobola #97 ja Kevin Parras #18). Kuid esimene kolmandik lõppes meile paraku suure kaotusega, kus tabloo näitas seisuks 5-1.

Teise kolmandiku alguses tegid pantrid suure comeback’i. Esimese 8 minuti jooksul suudeti lüüa vastaste võrku 3 väravat järjest. Väravalööjateks olid Kevin Parras #18 (söötja Paul Sillandi #7), Mihkel Võrang #90 (söötjad Kevin Parras #18 ja Dominik Tobola #97) ja Allan Saar #10 (söötja  Silver Kerna #2). Kolmandiku lõpus leidsid paraku värava üle ka vastased. Teine kolmandik lõppes seisuga 6-4.

Kolmandal kolmandikul pidid pantrid alla vanduma vastaste paremusele, kui tartlased lõid 4 minuti jooksul meile 3 väravat. Mängu lõpuminutitel suutsid pantrid veel kaks litrit vastasse väravasse toimetada, väravalööjateks Oleksii Lubnin #26 (söötjad Saveli Novikov #77 ja Kevin Parras #18) ja Jaanus Sorokin #86 (söötjad Daniel Baranek #12 ja Paul Sillandi #7). Tänane mäng lõppes seisuga 9-6.

Esindusmeeskonna peatreener kommenteeris mängu järgmiselt: “Tartu oli täna parem meeskond ja olid valmis mängima. Meil olid väga sünged vahetused 1 kolmandiku alguses ja lõpus. Teine kolmandik oleks suutnud ehk mängu muuta aga nende 6 värav pani mängule punkti. Võtame mängust head asjad kaasa, treenime kõvemini ja parandame oma vead, et tulla siit parema meeskonnana välja.”

Meeskonna parimaks mängijaks valiti täna noor puurilukk Semjon Solomanin #30, kes tegi 29 tõrjet. Vaata ka videost, kuidas Semjon mängu kokku võttis.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Liitu HC Panter uudiskirjaga ning ole kursis klubiuudistega, eksklusiivsete fännipakkumistega ja kutsetega meie mängudele!