Tere tulemast, Jaanus Sorokin

TERE TULEMAST, JAANUS SOROKIN

Miks Sa valisid HC Panter?

Esimest korda tõmbasin HC Panteri meeskonna särgi selga hooajal 2003/2004 a olles sel ajal 17 aastane ning vahelduva eduga siiani mänginud Pantrite eest kokku 6 hooajal. Pean seda oma koduklubiks. Aitan ka oma nõu ja jõuga klubi U-10 vanuse lastetreeninguid läbi viia. Siit ka üks suur põhjus, miks esindada uuesti Pantrite meeskonda, et lastele ja noortele olla koduhallis eeskujuks ning oleks terviklik klubisüsteem kuhu nad võiksid edaspidi ka mängima jõuda.

Mis on Sinu 2020/21 hooaja ootused?

Pakkuda tugevaid lahinguid igas mängus. Sel aastal ootab meeskonda ees kõva töö, et oleks võimalik lähiaastatel võidelda ka meistritiitli eest.

Kes on Jaanus Sorokin?

Olen vendade Sorokinite dünastia noorim liige. Jäähokiga alustasin umbes 7 aastaselt oma vendade Mareku ja Pauli eeskujul. 15 aastselt oli võimalus 2 aastaks minna elama ja mängima Tšehhi noorte hokiliigasse. Hiljem olen mänginud veel erinavates klubides nii Soomes, Lätis kui ka Eestis. Esindanud umbes 60 korral Eesti meestekoondist ning tulnud 5 korral Eesti meistriks erinevate klubidega. Neist viimasel 2 hooajal Tartu Välk 494 ridades.

Hobidest on olnud taipoks pikalt minu teine lemmikala, kuid kahjuks viimasel ajal on see jäänud pigem tahaplaanile.

Tööalaselt tegelen Veska-Grill & Kohvikuga. Kasvatan abikaasaga 5 a tütart ning 7 a poega. Poeg mängib ja treenib samuti HC Pantrite hokiklubis.